• |
ide | kryesore

Pamjet e aksidentit në Milot, rradhë kilometrike nga përplasja e makinave (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Tre persona mbetën të plagosur në aksidentin në Milot. Nga pamjet e siguruara nga Lapsi.al duket se përplasja ka qenë e fortë dhe një prej makinave është shkatërruar plotësisht. Tre persona u dërguan për të marrë ndihmën e parë në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa radhë të gjata janë krijuar në rrugë për shkak të makinave të përplasura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu