• |
ide | kryesore

Bellucci dhe Campbell, modele për Dolce Gabbana-n (FOTO)

Paparazzi, Slider

Mysafiret e veçanta në sfilatën e Dolce Gabana ishin ish-supermodelet Monica Bellucci dhe Naomi Campbell.

Bellucci për herë të fundit sfiloi për shtëpinë e modës në vitin 1992.53-vjeçarja sfiloi për koleksionin e veshjeve për meshkuj, që u përshkruajt si një nderim ndaj diversitetit.Ndërsa Campbell ishte supermodelja e fundit të viteve ’90.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu