• |
ide | kryesore

Heidi Klum çon në DisneyLand të dashurin 20 vite më të ri se vetja

Paparazzi, Slider
Ish super modelja tashmë 45 vjeçare dhe i fejuari i ri, 28 vjeçari rocker, Tom Kaulitz, të shoqëruar edhe nga fëmijët e Klum kanë qenë këtë fundjavë në Disneyland, ku janë fotografuar edhe nga paparacët.  Modelja  gjermane Heidi Klum  është e njohur për martesat nga të cilat trashëgon katër fëmijë biologjikë, një prej të cilëve me menaxherin e Formula 1, Flavio Briatore dhe tre të tjerë më këngëtarin e njohur Seal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu