• |
ide | kryesore

Ndërpritet koncerti i Bruno Mars,kamioni hyn mes turmës (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Koncerti “PinkPonk Festival” në Holandë u mbajt për tre ditë rresht ku nata u mbyll me këngëtarin amerikan R’n’b Bruno Mars. Afër agimit një makinë u fut në grupin e njerëzve duke lënë njërin të vdekur në vend.I dyshuari, një 34 vjeçar holandez nga qyteti i afërt i Heerlen, jo shumë larg koncertit, ishte rikthyer vetë në polici dhe ishte futur në paraburgim në Amsterdam. Mbi të rëndojnë akuzat për vrasje dhe tentativë vrasjeje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu