• |
ide | kryesore

Pas thashethemeve për shëndetin e tij, Johnny Deep largohet nga media

Paparazzi, Slider

Johnny Depp, ka anuluar të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet publike në media.

Thashethemet mbi shëndetin e tij, pas daljeve në Rusi ku dukej shumë i zbehtë dhe i dobësuar, kanë bërë që menaxherët e artistit të marrin vendime drastike për të mos rritur më shumë pëshpëritjet:“Aktori nuk do të flasë për këtë temë”, shkruan “The Times Magazine”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu