• |
ide | kryesore

Katastrofë nisja e Kolumbisë, me 10 lojtarë dhe avantazh për Japoninë…

Rusi 2018, Sport, Video

Starton ndeshja mes Kolumbisë dhe Japonisë, e para për Grupin H, ku bën pjesë edhe Polonia e Senegali.
Kolumbia sihte favoritja, por nisja e sfidës është për tu harruar. Karton i kuq për Sanchez dhe 11 metërsh në favor të aziatikë, që e shndërron në gol në minutën e 6 Kagaëa
Në Mordovia Arena për amerikano-latinët bëhet më shumë se e vështirë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu