• |
ide | kryesore

Tre shqiptarë arratisen nga komisariati grek, ishin kapur për vjedhje

Lajme, Të fundit

Tre shqiptarë të arrestuar për vjedhje në Greqi, janë arratisur nga komisariati duke u hedhur nga dritarja. Ata kanë shkulur hekurat e dritares dhe më pas janë hedhur nga një lartësi prej 10 metra.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin e policisë së Argirupolis në Athinë. Edhe pse policia greke është vënë në ndjekje të tyre, shqiptarët e arratisur nuk janë kapur. Mësohet se policia greke ka ndërmarrë një operacion në shkallë të gjerë për gjetjen e të arratisurve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu