• |
ide | kryesore

VIDEO/ Presidenti francez nervozohet me adoleshentin që i thirri: “Si je Manu?”

Lajme, Të fundit

Presidenti francez Emmanuel Macron e ka kritikuar ashpër një adoleshent pas një ceremonie zyrtare. Duke përshëndetur të rinjtë ai është thirrur nga njëri prej të rinjve: “Si je Manu?”


Kreut të Elysee nuk i ka pëlqyer kjo mënyrë të shprehuri dhe është ndalur duke i dhënë leksion.


“Jo. Jo. Jo. Je në një ceremoni zyrtare. Më thirr zoti President ose Zotëri. Mëso të sillesh më mirë. Në fillim merr një diplomë dhe pastaj jepu leksion të tjerëve” – tha Macron. ©LAPSI.al

1 Comment

  1. Ja njeriu me kulture. Nuk ia pranon adoleshentit, por e keshillon miqesisht te shkollohet. Imagjinoni njefare piktori????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu