• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si reagoi Erion Veliaj kur iu turr Flamur Noka

Lajme, Të fundit

Ka qenë  një moment i sikletshëm për kryebashkiakun Veliaj, kur deputeti Flamur Noka iu sul ta nxjerrë me forcë nga salla ku zhvillohej mbledhja e Komisionit të Medias. Veliaj ia doli të krijojë kaos në komision, pas refuzimit që i bënë deputetët demokratë dhe kërkesës së tyre për të dalë jashtë nga salla. Pasi garda nuk iu bind thirrjeve të Albana Vokshit, situatën e mori në dorë Flamur Noka që iu turr kryebashkiakut. Ky u çua menjëherë në këmbë, si një lëvizje instiktive për vetëmbrojtje.

10 Comments

  1. i pa emer kujtoni ju se mos esht kuvendi jastek griselde,femij i mitur qe perdhunor roshi apo femra qe trafikon frroku e doshi.ik pirdhuni o krymba qenefi ku ka dhjer stalin e esht ngjilzur e lindur rama.kush e ftoi erionken krymbi i qenefit rama qe i thithi metes ngala apo ishte ruqi qe ja fuste ne byth rusi.

 1. Eshte kenaqesi te shohesh se tashme shpellaret kane ngelur vetem nje grusht njerëzish dhe jane nje minorance e papërfillshme, madje perfshire dhe keta shpellaret qe komentojne ketu… Shyqyr qe ja arritem ksaj dite…

  1. A dhe gr mut kenetash te maliqit vlores e librazhdit nuk ju mjaftoi bari enverit e as leshi i nexhmijes qe u jep rama por kerkoni dhe mutin e erioka velines.nuk dalloi eronka,edvinka e elvis roshi jastekun nga nje bark shtazen e te te bejn shtet keta.

 2. spash nonji reagim te Veliajt. Pash Mulin qe u sul si gjithmon kapsssss, kape Muli. Lum si ne per nivelin intelektual te perfaqsuesve tane.

  1. me mir bencin se ti e rama i thithni metes ngjalen 2 euro ne lalez edhe pse ju tha kokpalare e bastard.jastekun griselda si e ke.

   1. o kari sa e ke rrogen per keto komentet. se vallai me duhet nje pun e dyt. sa te paguajn. nqs paguhesh hallall, po nqs nuk paguesh paske probleme mendore serioze. c’hyn ngjala e metes ketu apo te pelqejn ngjalat. sa e ke rrogen thuaje ketu ta dim te gjith.

 3. o kari sa e ke rrogen per keto komentet. se vallai me duhet nje pun e dyt. sa te paguajn. nqs paguhesh hallall, po nqs nuk paguesh paske probleme mendore serioze. c’hyn ngjala e metes ketu apo te pelqejn ngjalat. sa e ke rrogen thuaje ketu ta dim te gjith.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu