• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Durrës, 25-vjeçari plagos me thikë prindërit e tij, prangoset i riu

Lajme, Të fundit


Djali plagos nenën dhe babain me thike ne Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare ne banesën e tyre.

Burimet thane se dy te moshuarit po transportohen me urgjence ne spitalin e Durrësit ne gjendje kritike për jetën.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe ka vene ne pranga autorin e plagosjes se dyfishte.

Mësohet se autori quhet Hajri Neziri 25 vjeç, teksa nuk dihet identiteti i prindërve te tij.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *