• |
ide | kryesore

Trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Durrës, shkak prishja e një autobusi dhe përplasja e dy makinave (FOTO)

Lajme, Të fundit

Njësoj si dje, edhe sot pasdite trafiku në autostradën Tiranë-Durrës ka qenë i rënduar në drejtim të hyrjes për në kryeqytet. Segmeni më problematik ka qenë nga QTU deri te mbikalimi i Casa Italias. Përveç punimeve që po kryhen, shkak është bërë edhe prishja në rrugë e një autobusi, si dhe aksidentimi i dy automjeteve. Fatmirësisht nuk raportohet për viktima. Policia shkoi në vendngjaje për të normalizuar trafikun. Shihni fotot që sjell Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu