• |
ide | kryesore

Tifozja e zjarrtë e Rusisë, aktorja e videove porno

Paparazzi, Slider

Bjondia bukuroshe që u konsiderua tifozja më seksi e Rusisë në Kupën e Botës është bërë e ditur se është aktore filmash porno.

28-vjeçarja Natalya Nemchinova u pa për herë të parë në stadiumin “Luzhniki” të Moskës, kur Rusia luajti me Arabinë Saudite.Fotot e saj u shpërndanë nga agjensitë ruse të lajmeve, por në rrjetet sociale kishte shumë persona që e njohën si personazh filmash me pullë të kuqe. Për këto filma ajo përdor emra si Natali Nemtchinova, Natalia Andreeva, Delilah G, Danica, Amanda, Asya dhe Annabell.


1 Comment

  1. kjpo esht mbesa e rames qe kristaqi ja beri ne shen petersburg,atje rama ka nji moter,po aq perverze si mbesa e vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu