• |
ide | kryesore

FOTO/ Taulant Xhaka me mesazh prekës pas golit të Granitit

Lajme, Sport, Të fundit

Goli i Granit Xhakës në minutën e 55-të të ndeshjes mes Zvicrës dhe Serbisë ka shkaktuar reagime të shumta edhe për shkak të festës së tij me shqiponjë.


Më i lumturi pa dyshim ishte edhe Taulanti, vëllai i Granitit. Ai nuk e ka mbajtur dot gëzimin pasi ka puthur ekranin e TV-së kur pa vëllain të festojë në këtë mënyrë. “Heroi im” – shkruan Taulanti për vëllaiun më të vogël. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu