• |
ide | kryesore

FOTO/ Vojsllav Sheshel e quan Xhakën “shqiptar bastard të shëmtuar”

Lajme, Të fundit

Lideri radikal serb, Vojslav Sheshel menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në mes Serbisë dhe Zvicrës ka bërë një koment të fortë në Tëiter.


Ai i quan bastardë shqiptarët duke postuar foto të Granit Xhakës.


“Shqiptarë bastardë të shëmtuar” – shkruan Sheshel

Ai u dënua nga gjykata e Hagës për krime lufte në Bosnje, por u lirua për shkak të gjendjes shëndetësore. ©LAPSI.al

11 Comments

  1. Ky i shumturi sheshel nuk e shef veten.. qelbesir e karpateve, qe ska as kutur as histori asgje vetem kime et poshteri !!!!
    Rrofshin djemt e shqipes qe na ben kernar sonte!! Te lumt Xhaka ky eshte patriotizme modern !! Rroft shqipria !! <3

  2. Ky me ngjaka nga surrati si -Taku Njela-dhe per te derdellitur i ngjaka atij. .Serbovicet kane frike nga simboli i SHqiponjes tone jo me nga shqiptaret dhjesin gjak.

  3. Ky me ngjaka nga surrati si -TakuNgjela-dhe per te derdellitur i ngjaka atij. .Serbovicet kane frike nga simboli i SHqiponjes tone jo me nga shqiptaret dhjesin gjak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu