• |
ide | kryesore

Tiranë, Lana del nga shtrati pranë ‘Pallatit me Shigjeta’ (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Pak minuta shi mjaftuan në Tiranë që lumi Lana të sjellë prurje të mëdha dhe të tejmbushet. Dhe si gjithmonë, pika e ‘hinkës’ është “Pallati me Shigjeta”, aty ku Lana tani sapo ka dalë nga shtrati. Shihni videon më poshtë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu