• |
ide | kryesore

VIDEO/ Basha: Ju tregoj ku ju gënjen Rama për taksat

Lajme, Të fundit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar me shifra duke tentuar të tregojë se kryeministri Rama gënjen kur flet për taksat.


“Kush dëgjon Edi Ramën të flasë për taksa më të ulëta, e di se ai gënjen paturpësisht! 97% e shqiptarëve paguajnë më shumë taksa. Me taksën e re të ndërtesës bizneset po paguajnë 2-4 herë më shtrenjtë.


E vetmja zgjidhje për shpëtimin e çdokujt që refuzon të grabitet nga qeveria dhe bashkia është bashkimi me PD dhe alternativën tonë për taksat më të ulëta në rajon” – shkruan Basha në FB duke postuar edhe një video. ©LAPSI.al.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu