• |
ide | kryesore

VIDEO/ Si e festoi Ilir Meta golin e Shaqirit

Lajme, Të fundit

Xherdan Shaqiri shënoi golin e fitores në ndeshjen mes Zvicrës dhe Serbisë.


Ai i dha tre pikë Zvicrës, ndërsa ngriti në këmbë gjithë shqiptarët.


Por përpos gëzimit në stadium, brohorima pati edhe në ministadiumin e presidencës shqiptare.

Presidenti Meta vuri duart në kokë pas golit të Shaqirit në minutat e fundit, duke mos e besuar atë që ndodhi.

2 Comments

  1. E mo Bushat e Shjullak pasket shit edhe ju bythen tek Meta?!! Kot nuk thone, nuk eshte se ska gay, por nuk ka kerkese!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu