• |
ide | kryesore

AUDIO/ ‘Të q**sha robt, rrugaç, maskara’, Rama shpërthen në fjalor banal me qytetarin

Lajme, Të fundit
rama-tel.jpg

Kryeministrin Rama shpeshherë e kemi parë të tregohet arrogant dhe fyes me gazetarët, politikanë apo qytetarët e thjeshte, por duket se këtë herë e ka kaluar cakun.


Ka qenë një qytetar, i cili i ka dërguar mesazh në numrin e tij, i cili e akuzon Ramës për vjedhje, por reagimi i kryeministrit në telefon nuk ka qenë aspak i këndshëm. Ai i është përgjigjur qytetarit me sharje dhe ofendime të shumta.


Në audion e regjistruar kryeministri i përgjigjet:

Çfarë vodha unë mor të q**sha robt. Mor rrugaç, mor maskara.

Qytetari shkruan në mesazhin e tij për JOQ.al:

Përshendetje, i dergova sot kete sms kryeministrit. Degjoni vidion se si më shan me fjalor rruge. Me mori telefon se i dhembi fjala vjedhie. Rregjistrimin e bera nga nje telefon tjeter me shpejtsi se nuk e prisja te me merte telefon.

14 Comments

 1. Përfundimisht ky nuk është në rregull nga mendtë. Merr në tel një qytetar dhe e shan me fjalë banale. I thotë rrugaç atij duke e sharë me rrob shpije. Ky është bërë si Enveri vitet e fundit para se të kthente patkonjtë nga dielli.

 2. ahahah… nxjerr nje genjeshter Bushati dhe kercejne majmunet opozitare te eksituar dhe nxjerrin frustrimin e tyre.

  FAKE NEWS ore _ara .

 3. Kaseta eshte fallso . Po nuk besuat pyesni Ballen dhe Xhafen . Ti nuk je as per roje shkolle o i gjati ine , nejse , ne kete vend asgje nuk na çudit me .

 4. Ne Paris ja dine

  Rrugaçit te urasve, trafikant ikonash, ketu shqyn grate e veta dhe
  Po bo Bashkeqeverisje….shtet.
  Ene paaaaaaak
  ky Rilinori
  do ululoje si hijene,
  s’kina pa gjo akooooma,

 5. Ket rast cojeni ne 27 Qershor ke veni,
  te marrin masa per 28
  -t’i vene rrjete ne turi
  se do kafshoje dynjane,
  Hori jashte kontrolli!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu