• |
ide | kryesore

Bebe Rexha mer dhuratën 2 mijë dollarëshe nga prindërit

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha po i bën krenar të gjithë, e sigurisht familja e saj që janë mbështetja më e madhe ndihen shumë më tepër krenar për sukseset që ajo po arrin dita- ditës. Hitet më të pëlqyera, videoklipet më të klikuara dhe sigurisht është një nga zërat që kryeson listat në mbarë botën.

Dita e sotme ishte shumë e ngarkuar për të dhe prindërit e njohin shumë mirë atë, e një gjest i tyre i ndryshuan ditën këngëtares bukuroshe. Në profiline saj në Instagram këngëtarja bukuroshe ka postuar video nga dhurata që mori nga prindërit, një unazë ‘Cartier’ e thjeshtë në dukje, po me shumë dashuri. Në të ishte shkruar: “ Nga mami e babi. 22/6/18’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu