• |
ide | kryesore

‘Ti je peshku i madh’, Rama ndodhet në një takim në Vlorë, PD e pret me protesta

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Vlorë dhe do të zhvillojë disa takime me strukturat, për të prezantuar projektet e reja për këtë qytet.


Edhe sot përpara takimit të tij disa simpatizantë të PD kanë protestuar me pankarta në duar.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu