• |
ide | kryesore

Miley dhe Liam,tashmë të martuar

Paparazzi, Slider

Duket se ata kanë avancuar në mardhënien e tyre dhe kanë zhvilluar edhe ceremoninë e dasmës. Kështu shkruajnë burimet pranë revistës  ‘Life & Style. Thuhet se  Liam Hemsëorth. Ata të dy kanë bërë një martesë sekrete në një rezidencë në Malibu. Fqinjët kanë treguar se janë dëgjuar zëra femijësh dhe muzikë gjithashtu të pranishëm ishin edhe familjarët e çiftit, babai i këngëtares Billy Ray, mamaja e saj Trish dhe 4 motrat e vëllezërit, por gjithashtu edhe familjarët e Liam, dy vëllezërit e tij, Chris dhe Luke.

Ndoshta mund të ketë qenë edhe një festë e zakonshme por burimet tregojnë se Miley kishte veshur një fustan të bardhë dhe ushqimi ishte i përzgjedhur .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu