• |
ide | kryesore

Tirana u pëmbyt, por çfarë ndodhte brenda ambienteve të Bashkisë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Për nënkryetarin e PD-së, Edi Paloka, i vetmi çmim që Rama dhe Veliaj meritojnë është ai i paftyrësisë dhe hajdutërisë, dhe jo çmimi që fituan për sheshin “Skëndërbej” në Barcelona.


Paloka publikoi një foto nga ambientet e Bashkisë së Tiranës, ku duken dokumente të varura duke u tharë për shkak të përmbytjes.


Deklarata e Edi Palokës: 
I vetmi çmim që mund të marrin dhe ta meritojnë plotësisht Rama dhe Veliaj, është ai i pafytyresisë dhe hajdutërisë bashkë.
Vetëm dy ditë pasi Tirana u përmbyt, kur dhe “saci” (që keta e quajnë shesh) u kthye në kënetë llumi, kur dhe vetë ambjentet e bashkisë u përmbytën, pikërisht për shkak të “sacit”-“shesh”, kanë guximin të dalin e te mburren.
5 milionë euro e paraqiten projektin e parë te “sacit” dhe megjithëse dhe aty kishin llogaritur të vidhnin me shumë se gjysmën e parave, si gjithnjë nuk u ngopen dhe nga 5 e çuan në 25 milionë euro vjedhjen. Pastaj nga paratë e vjedhura, paguajnë për të marre dhe çmime. Siç paguan me paratë e kanabisit ata që deklaronin se nuk ka kanabis në Shqipëri.
Vjedhin 25 milionë dhe set tot thone nuk kemi para teatrin…

4 Comments

 1. UNE JAM XHEVAHIRI.
  UNE SHITA FIQ U BERA PASUNAR DHE STUDJOVA NE AMERIKE.
  UNE SHITA PRAPE FIQ U BERA BOS DHE U MARTOVA NE KALA.
  ——————————————————————————————
  NE MENGJES UNE FIRMOS LEJE KULLASH POR ASNJEHERE NUK DAL NE TELEVIZOR.
  NE DREKE UNE MARR 1 FIDAN FIKU DHE NJE LOPATE NE DORE DHE DAL NE TELEVIZOR.
  NE DARKE HIDHNI FISHEKZJARRE UNE MBAJ MEDALJEN NE DORE VAZHDON KOMEDIA NE TELEVIZOR.

  1. @Erion Fiku,
   1.
   Sa tone fiq shite me trasta qe studjove ne Amerike ?
   2.
   Me sa e shite kilen e fikut qe e bere dasmen ne Kala ?
   3.
   Nuk te vjen turp o llafazan histerik qe sheshi me medalje t’u permbyt ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu