• |
ide | kryesore

Grupi D: Nisin Islandë-Kroaci dhe Nigeri-Argjentinë

Rusi 2018, Sport, Video

Nisin dy sfidat e fundit të Grupit D. Në “Rostov Arena” ndeshja Islandë-Kroaci gjykohet nga arbitri spanjoll Antonio Mateu. Ndërsa Nigeri-Argjentinë luhet në “Saint Petersburg Stadium” nën gjykimin e arbitrit turk Cuneyt Cakir.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.