• |
ide | kryesore

Video/ Danimarka buzëqesh, Carrillo shënon për Perunë

Rusi 2018, Sport, Video

Peruja ka kaluar në avantazh dhe Danimarka mund të qendrojë e qetë. Në minutën e 18 Andre Carrillo ka shënuar golin e parë për amerikanolatinët në Rusi 2018, që vinin nga dy humbje rradhazi.


https://www.youtube.com/watch?v=_d2_r2eQAjMLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *