• |
ide | kryesore

Aksidentohen rëndë disa maturantë pa patenta në Laç

Lajme

Disa maturantë kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave mbrëmjn e sotme në rrugën Fushë Krujë – Laç.


Sipas policisë të rinjtë ecnin me shpejtësi dha patenta.


Të rinjtë janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e njohur si kryqëzimi i Patokut, ku makinat që u përplasën ishin një “Audi” dhe një “BMë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu