• |
ide | kryesore

Grupi G, luhen Angli-Belgjikë dhe Panama-Tunizi

Rusi 2018, Sport

Nisin takimet e fundit të fazës së grupeve. Janë Angli-Belgjikë dhe Panama-Tunizi që zbresin sot në skenën e gjelbër të futbollit.

Angli-Belgjikë luhet në “Kaliningrad Stadium” dhe gjykohet nga arbitri slloven Damir Skomina.


Panama-Tunizi luhet në “Mordovia Arena” dhe gjykohet nga arbitri nga Bahrain, Naëaf Shukralla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu