• |
ide | kryesore

FOTO/ Kaubojsi Lulzim Basha…

Pikante

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka postuar një foto si “kaubojs”, me rastin e festës kombëtare të SHBA-së.


Poshtë fotos Basha shkruan: “Në festën e Pavarësisë së Amerikës me mikun tim të vjetër, Steve Bennett”.


Basha dhe Benett kanë punuar së bashku pas luftës në Kosovë. Bennet ka qenë drejtor i shkollës së policisë së Kosovës.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *