• |
ide | kryesore

Mascherano, lamtumirë Argjentinë: “Jam i shkatërruar”

Rusi 2018, Sport

Javier Mascherano, lojtari që ka më shumë prezenca me Argjentinën, e ka mbyllur në mënyrën më të keqe karrierën e tij me përfaqësuesen. “Largohem nga kombëtarja, nga sot nuk jam më një lojtar i saj, por vetëm një tifoz i madh”. E thotë i mbytur në lot për eleminimin nga Rusia 2018, Javier Mascherano. “Ishte një ndeshje e cmendur – thotë Mascherano -, në të cilën dhamë gjithcka por nuk ia dolëm. Jam i shkatërruar. Besoj se kthesa ndodhi në barazimin e tyre. Sidoqoftë Franca është një skuadër e madhe” përfundoi Mascherano.1 Comment

  1. Luante me 10 lojtare Argjentina.. Se sa per Mesin ndoshta dhe portieri ja fut per km e pershkuara… Nese ka ndokush ndonne foto te tij te djersitur(si gjithe shoket e tjere) lutrm ta postoje se jemi kurioz…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu