• |
ide | kryesore

Video/ Franca dhe Mbappe të pandalshëm, shënohet goli i katërt

Rusi 2018, Sport, Video

Dygolësh i Kylian Mbappe që fundos Argjentinën me golin e katërt. Sulmuesi francez përfiton nga një pasim i Griezmann dhe me qetësi mposht portierin e amerikanojugorëve, duke i cuar shifrat në 4-2.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu