• |
ide | kryesore

Kaley dhe Karl Cook, së shpejti martesë

Paparazzi, Slider

Kaley Cuoco dhe Karl Cook janë duke u përgatitur për dasmë.


Çifti do të martohet në Kaliforninë Jugore këtë fundjavë, raporton Us .Kaley dhe Karl nisën lidhjen në mars të vitit 2016 dhe u fejuan gjashtë muaj më vonë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu