• |
ide | kryesore

Cher rikthehet sërish në muzikë

Paparazzi, Slider

Cher  ka lajmëruar se për pak do të vij edhe disku i saj më i ri. “Mendoj që albumi që do të dalë në shtator “- shkruan këngëtarja/aktorja e cila po përgatitet për një kthim të madh edhe në ekran me “Mamma Mia! Vazhdim i filmit të sukseshëm të vitit 2008  ku këndon me Andy Garcia një version i ri i “Fernando”.


Me bazën muzikore të ABBA, filmi do të dalë në kinemanë amerikane me 20 korrik dhe në Itali në shtator. Që nga viti 2016 këngëtarja është në punë për të sjellë këngë të reja të cilat do të jenë të përfshira në albumin e ri që për momentin nuk dihen detaje të tjera.Albumi i saj i fundit ishte publikuar në vitin 2013 , dhe pas 5 vjetësh këngëtarja është përfundimisht gati të rikthehet muzikës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu