• |
ide | kryesore

Goditi inspektorin e Hetimit Tatimor pë mbylljen e biznesit, arrestohet biznesmeni 24-vjeçar

Lajme, Të fundit

Një i ri nga Tiranë që kishte një  biznes në Golem është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka dhunuar një inspektori tatimor.

Sipas njoftimit nga policia i riu është Tafjon Morina banues në Golem, Kavajë dhe ka goditur inspektorin e Tatimeve për shkak të detyrës. Ndërkohë 24-vjeçari është arrestuar menjëherë nga Policia e Shtetit.

Ai, pas një debati për bllokimin e aktivitetit tregtar, konstatuar me shkelje, ka goditur shtetasin O.B., 32 vjeç, banues në Tiranë, me detyrë Inspektor i Hetimit Tatimor.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu