• |
ide | kryesore

‘Më lini rehat’, incident në takimin e Ramës me kryeministrin e Malit të Zi në Shkodër (Video)

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shkodër, ku ka zhvilluar një takim të përbashkët të dy qeverive, asaj shqiptare dhe malazeze.

Rama ka pritur homologun malazez, Dushko Markoviç, dhe ka theksuar rëndësinë e bashkëpunimit mes tyre.


Por gjatë një momenti ku Rama ishte duke zhvilluar takimin me kryeministrin Malazez, pak metra larg tyre, në pedonalen e qytetit ka ndodhur një incident.

Një gruaje të pranishme aty i është kërkuar të largohet, ndërsa ajo bërtasë dhe përgjigjet me fjalët ‘më lini rehat’.

 

2 Comments

  1. Te falin -koke -mishet-e edvin skizofrenit -dhe ne punen tende te jesh te thone i ke se do kaloje -UDHEDHJERSI-I PARTISE.

  2. dhe shifeni asnji nga kazanet e rames nuk e filmon gruan qe thot me lerni rehat,se dihezt kazanet jan vendi ku jeton rama ,pra qenefi negjmije ama rama e perdor fjalen kazan.te lumt edvin qe ke kaq shum kazan,dele,derra,lop,keymba qenefi qe e mbajn gjall mutin e stalinit rama.ven te permenden krymbat muq nano,balla,vasjari,mingjozi,vangjeli,dy nazarkot,mero qerosi,anila basha,ilva tare,rudina gjungla,artan hpgja i news 24,rakipi,bushati,fevziu,baton hagjiu,etj krymba,shto dhe parazitet e krymbave gr,astrit,i pa emer etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu