• |
ide | kryesore

Halsey rikthehet te ish i dashuri (FOTO)

Paparazzi, Slider

Gjithçka dukej shumë bukur tek lidhja e Halsey dhe G-Easy, por ja që nuk është ashtu siç mund të shihet nga larg.

HollywoodLife ka shkruar se çifti në fjalë kishte probleme prej kohësh. Vetëm disa ditë para se Halsey të konfirmonte fundin e marrëdhënies së saj me G-Easy është parë me ish-in Machine Gun Kelly. Ata janë fotografuar së bashku më 28 qershor, të cilët janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrin shumë të lumtur. Për të gjithë ata që nuk e dinin, Halsey dhe Machine Gun Kelly kanë qenë bashkë në vitin 2017 dhe nuk është aspak i qartë shkaku, se pse ata u ndanë, por përflitet se Halsey u lidh menjëherë me G-Easy.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu