• |
ide | kryesore

Korçë, policia sekuestron heroinë, arrestohen 3 shitës dhe 1 blerës si pjesë e një rrjeti shpërndarje

Lajme, Të fundit

Një rrjet i shpërndarjes së heroinës është goditur nga policia e Korçës. Burimet bëjnë të ditur se janë arrestuar 4 persona, tre shitës dhe një blerës.


Gjatë operacionit që u zhvillua në qendër të qytetit, policia sekuestroi 500 gr heroinë dhe 50 doza.


Po punohet për kapjen e personave të tjerë, të cilët dyshohet se janë të përfshirë në rrjetin e shpërndarjes së drogës.


1 Comment

  1. pse nuk pyesni se nga erdhi ter kjo kokain ne qelbsiristanin e rames.te gjitj policet,dhe doganieret,aeroport e kufi i jan nenshtruar balilit,edvinit,frrokut e tahirit,doshit e roshit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.