• |
ide | kryesore

Merr gjobë nga policia me datën e nesërme, qytetari: Këta dinë edhe ç’ndodh një ditë më pas!

Lajme, Të fundit

Një rast i veçantë është denoncuar nga një qytetar në adresën e lapsi.al. Ai është gjobitur nga policia e shtetit “për parkim të mjetit në mënyrë të parregullt” në Tiranë. Kur është kthyer ka vënë re se në gjobë figuron data e nesërme.


Për këtë arsye qytetari në fjalë (emrin s’po ia bëjmë publik) bën ironi: “Sapo mora një gjobë të çuditshme nga “policia qe duam” por ajo është vendosur me datën e nesërme. Policia jonë e di një ditë para çfarë do të ndodhë të nesërmen. “Policia që duam”, 4 për sot” – shkruan qytetari që denoncon rastin. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. gjera qe ndodhin te gjithe kemi gabuar per daten. nuk eshte hata e madhe. te tjera gjera te rendesishme si aksidentet , pija alkolike, shpejtesia e madhe, etj etj. keto perbejne lajm dhe problem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu