• |
ide | kryesore

Fitorja e Kroacisë, në tribunën VIP, presidentja ia mori valles

Rusi 2018

Festa e presidentes kroate pas fitores me Rusinë po bën xhiron në rrjetet sociale.


Kolinda Grabar-Kitaroviç ishte e pranishëm në stadium dhe e ulur pranë Presidentit të FIFA-s Gianni Infantino dhe kryeministrit rus Dmitri Medvedev në tribunën VIP, ajo u pa duke ngritur duart dhe duke marrë një valle të shkurtër pas golit të dytë të Kroacisë.


Në profilin e saj në FB ajo shkroi nder te tjera: Le te festojme gjithe naten dhe gjithe diten.

https://www.youtube.com/watch?v=lnkbDGA03o8


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.