• |
ide | kryesore

FOTO/ Botërori, më pak i bukur…

Rusi 2018, Sport

Dalja nga skena e Rusisë dhe Suedisë ndoshta nuk ka ndikuar në nivelin e gjysëmfinaleve që pritet të shohim në fushë, por i ka humbur shumë rrezatim tribunave.Zhgënjim i madh për bukuroshet ruse e suedeze, që do ti mungojnë Botërorit në javën finale…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *