• |
ide | kryesore

VIDEO LIVE/ Shikoni operacionin e shpëtimit të fëmijëve të bllokuar në shpellë në Tajlandë

Lajme, Të fundit


4 fëmijë të bllokuar në një shpellë në Tajlandë janë shpëtuar në një operacion masiv. Mbeten ende brenda saj edhe 8 fëmijë të tjerë dhe trajneri i tyre.

“Janë të sigurt dhe mjaft mirë” – tha një burim i policisë për televizionet lokale. Të tjerët do të duhet të presin për tu shpëtuar. ©LAPSI.al

https://www.youtube.com/watch?v=-W454LcCZts


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *