• |
ide | kryesore

“Ishte nder të luaja futboll përkrah teje!”

Sport

Ashtu siç i ka hije një kapiteni të mirë, Sergio Ramos ka qenë i pari që ka përshëndetur Cristiano Ronaldon. Fjalë të ndjera të mbrojtësit të Real Madrid, tashmë ish-shoku i tij i skuadrës: “Cristiano golat e tu, numrat që ke arritur dhe gjithçka ke fituar flet vetë. Ke fituar një vend të prestigjoz në historinë e Real Madrid. Mardilenët do të të kujtojnë gjithmonë. Ishte kënaqësi të luaja përkrah teje, një përqafim të fortë dhe fat të mbarë”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu