• |
ide | kryesore

Shock-u i mbreteit të Belgjikës dhe shpërthimi i Macron, pas golit të Francës (Foto)

Rusi 2018

Qindra fotoreporterët që asistonin në ndeshjen Francë Belgjikë kanë fiksuar momentin e golit të gjelave të shënuar nga Umtiti. Por ata nuk kanë humbur as fytyrën e tmerruar të mbretit të Belgjikës Filip (në foto poshtë me mbretëreshën Matilde dhe presidentin francez para ndeshjes) si dhe shpërthimin e Emmanuel Macronit.

©Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu