• |
ide | kryesore

Divorcohet Beren Saat

Paparazzi, Slider

Tashmë, aktorët turq janë kthyer në personazhet më të preferuar të shqiptarëve.

Një prej tyre është edhe Beren Saat, e cila u bë e njohur me rolin e Bihterit. Ajo është një nga fytyrat e telenovelave turke të transmetuara në vitet e fundit në ekranet shqiptare.Mediat turke shkruajnë se aktorja e njohur është ndarë nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu. Sipas lajmeve, aktorja e njohur është larguar nga shtëpia 5 ditë më parë.

Çifti i cili u martua në Malibu duket të ketë probleme të cilat nuk kanë gjetur zgjidhje. Ende nuk ka asnjë deklaratë nga Beren dhe Kenan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu