• |
ide | kryesore

Flor Binaj tregon televizionin ku do jetë sezonin tjetër

Paparazzi, Slider

Së fundmi nuk e kemi parë në turin veror të spektaklit Portokalli dhe menjëherë kanë nisur dyshimet te fansat se ai nuk do të jetë më pjesë e këtij kasti. Por për të sqaruar njëherë e mirë këto thashetheme ka reaguar vetë Flori me anë të një postimi në Instagram ku shkruan:

“Për të gjithe fansat e mi!

Të dashur fansa të mi dhe të personazheve të mia… Duke u nisur nga pyetjet e shumta javen e fundit për mungesën time në turneun e Portokallisë nëpër qytete, ju them se për arsye personale, unë nuk do jem gjatë këtij turneu në asnjë prej qyteteve ku do të zhvillohet.Gjithsesi vera kalon shpejt dhe sezoni i ri vjen për më pak se 2 muaj!Pushime të mbara të gjithëve!Ju dua shumë!”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu