• |
ide | kryesore

Kroaci-Angli, nis gjysmëfinalja e fundit e “Rusi 2018”

Rusi 2018, Sport

Pas Francës finalistes së parë, Kroaci-Angli është gjysmëfinalja tjetër e cila do të zbulojë finalisten dytë të “Rusi 2018”. “Tre Luanët” dhe skuadra ballkanase do të përbllen në Luzhniki Stadium nën drejtimin e gjyqtarit turk Cuneyt Cakir.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu