• |
ide | kryesore

Majlinda demaskon Majkun,’Nuk paguan për djalin’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Majlinda Zeka, e cila ka një djalë me reperin Majk, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës së tij të përbashkët.

Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roanit, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht.  Majk dhe Majlinda u ndanë, pasi u bë publik lajmi, se ajo ishte shtatzënë dhe i ati i fëmijës ishte pikërisht reperi i njohur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu