• |
ide | kryesore

Merret peng 25-vjeçari, mbahet 3 orë në pyllin e Divjakës

Lajme, Të fundit

Një 25-vjeçar është marrë peng për rreth 3 orë për motive që ende nuk bëhen të ditura nga policia. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Divjakë ku 19 vjeçari me iniciale A.B, banues në Divjakë, i ka hequr lirinë të riut me iniciale D.Gj., mbi të cilin ka ushtruar dhunë në bashkëpunim me persona të tjerë.

Policia njofton se 19-vjeçari është shpallur në kërkim ndërsa po punohet për identifikimin e personave të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje dhe zbardhjen e plotë të saj. Dosja i ka shkuar edhe Prokurorisë së Gjykatës së Shkallës së Parë, Lushnje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu