• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përplaset me pemën, humb jetën shqiptari në Itali

Lajme, Të fundit

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një të riu shqiptar në Itali. Aksidenti ka ndodhur disa ditë më parë por është raportuar sot nga mediat italiane.

Viktima është 24-vjeçari Besar Mislyni. I riu po ngiste një makinë Ford Fiesta kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në zonën e quajtur Montefalcone.

Edhe pse Mislyni u dërgua me urgjencë me helikopter në spital nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu