• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama, Erdogan, Merkel dhe May shohin bashkë ndeshjen dhe ngushëllojnë anglezët

Lajme, Të fundit

Liderët e vendeve anëtare të NATO-s ndodhen në Bruksel në një samt të radhës, por nuk kanë shpëtuar dot nga ethet e Botërorit. Mbrëmjen e së mërkurës të gjithë i kanë patur sytë te përballja Angli – Kroaci e fituar nga ballkanasit pas kohës shtesë.

Në një moment pushimi në samitin e NATO-s, Merkel dhe May janë ndalur para një ekrani ër të parë minutat e fundit të takimit. Menjëherë është afruar edhe Rama i shoqëruar nga presidenti turk Erdogan. Pas fërshëllimës finale “ngushëllimet kanë qenë për kryeministren britanike.

Rama ka bërë batutën e radhës duke iu drejtuar shefes së “10 Dowing Street” me një frazë për “Kupën e Botës që këtë herë do të vijë në Ballkanin Perëndimor”.

Më pas Rama ka postuar një foto me Presidenten e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović duke e cilësuar “Foto e ditës”.  ©LAPSI.al

7 Comments

 1. Burra shteti qe duhet te meren me hallet lane nam duke pare ndeshjen bota zjen keta bejn gallate.po atletet i kishte ketu ne nato,di gje berisha per kete.

 2. V.0 KKK /KellireKriminekKurven b.q
  qe ngjitet si m. mbas opinges… Hihihihihihi
  Merkel dhe May janë ndalur para ekranit per me pa minutat e fundit të ndeshjes.
  menjëherë
  është afruar dyshja sulltanore
  rama erdogan…
  si m. mbas kepuces dhe
  E shet foton ky m. sikur …..
  Kurse ksaj kroates I eshte hedhur nga mbrapa e ka zene gafil…
  V.o
  Sa I gerditshem.
  I eshte bo surrati si nallone marume, truni drogum i punon vetem per qelbsinime,
  I MJeRuMI kungull- KM

  Mos I daj Atletet hallemadh….

 3. hahaha… Sa kollaj eshte te peshkosh nje tufe shpellaresh neandertale sot. Mjaft te nxjerre Rama nje foto apo video dhe ja ku i ke me vrap duke komentu ne grup e duke nxjerr jashteqitje nga ai truri i tyre seprapthi…. Po domosdo, jane pjelle e Sali shpellarit qe na i beri peshqesh mbas ’90…. Por po ju vjen ngordhja o kermat e Saliut… Mbrapa ketyre Thanzave te drejtesise do zhdukeni edhe ju e do mbylleni brenda shpellave te largeta nga ju zbriti Sali Babalja i demokracise….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu