• |
ide | kryesore

12 kuriozitete mbi të fejuarën e Justin, Hailey Baldwin

Paparazzi, Slider

Keto jane disa gjëra mjaft interesante që nuk i dinim më herët për të fejuarën e Justin Bieber, Hailey Baldwin.

1. Përpara se t’i futej botës së modelingut, Hailey merrej me balet.

2. Ajo gjithmonë e bën makeup-in vetë.
3. Ikona e preferuar e saj e bukurisë është aktorja Margot Robbie.
4. Ajo ka shoqëri shumë të ngushtë me vajzat e familjes Kardashian, madje ajo ka një tatuazh të njëjtë me Kendall Jenner.

5.  Ne total ka ajo 19 tatuazhe, por minimaliste dhe shumë të vegjël.
6. Ajo qan me këngët e Adele dhe kur është e mërzitur dëgjon këngët e saj.
7. Preferon shumë që të kaloje kohë vetëm në shtepi.
8. Hailey nuk ka shkuar në shkolle si gjithë të tjerët, por ka pasur mësues privat që i jepnin mësim në shtëpi.
9. Ryan Gosling është ‘crushi’ i saj nga yjet e Hollywoodit.
10. Ajo i lyen flokët çdo 2 muaj.
11. Ajo mendon se djemtë duhet ta bëjnë gjithmonë hapin e parë.
12.Urren mustaqet e Justin Bieber.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu