• |
ide | kryesore

Fotoja hit/ Ku e gjeti ngushëllimin pas humbjes trajneri anglez Gareth Southgate

Rusi 2018

Zhgënjimi i teknikut të anglezëve pas humbjes (2-1) me Kroacinë në kohën shtesë ishte shumë i madh. Por Gareth Southgate ka gjetur ngushëllimin pranë gruas së tij Alison dhe dy fëmijëve djallit dhe vajzës. Fotot e tyre prekëse tashmë janë shndërruar në hit në rrjet.

 


southgate2 southgate4

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu